HILL´S CUP - 1. závod Horník 26.-27.4.2014

28. 4. 2014

Clif - scooter - 1.místo

Nick- canicross příchozí - 1.místo

Tento víkend se konal 1.závod seriálu HILL´S CUP 2014 na Horníku. Závod se skládal ze tří etap.

V sobotu ráno se startovala 1.etapa na 4,4km, a navečer to byla 2.etapa na 2km. A v neděli byl start 3.etapy na 4,4km.

Já jsem startovala v kategorii scooter s Clifem. Clif běžel téměř celou trasu úžasně,až na jednu špatně odbočenou zatáčku s menším karambolem a bohužel špatně dobíhaným cílem. :( Ale i přesto tyto nedostatky jsme obsadili 1.místo.

V sobotu jsem ještě startovala v kategorii příchozích v canicrosse s Nickem, kde jsem si chtěla vyzkoušet jak zvládne svůj první závod a hlavně hromadný start. Trať měřila 2km. Nick mě mile překvapil,vystartoval parádně a hned se hnal dopředu. A po pár metrech už jsme byli na čele závodu a to nám vydrželo až do cíle. Běžel krásně, a já měla co dělat,abych tu rychlost zvládla. Trať 2km jsme zaběhli za 5:40 min. což je 21,1km/hod. !!

Odpoledne jsme ještě přihlásili našeho malýho Peťulu na dětskou kategorii na 200m, a Péťovi se to moc líbilo.

V neděli se jela ta stejná trať jako v sobotu ráno tj.4,4km. K žádnému karambolu nedošlo, běžel nádherně, jen tu cílovou část už opět vypustil :(